Facebook Messenger Bot (2.0.0) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: User ID
vi: ID người dùng

en: Contact
vi: Liên hệ

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Changed
vi: Đã thay đổi

en: Complete
vi: Hoàn thành
