Facebook Messenger Bot (8.x-1.0) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: User ID
fr: Identifiant (ID) utilisateur

en: Created
fr: Créé

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Changed
fr: Modifié

en: Complete
fr: Terminé

en: The time that the entity was created.
fr: La date à laquelle l'entité a été créée.

en: The time that the entity was last edited.
fr: La date à laquelle l'entité a été modifiée pour la dernière fois.
