Facebook Messenger Bot (8.x-1.0) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: User ID
fa: هویت کاربر

en: Contact
fa: تماس

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Custom
fa: سفارشی

en: Changed
fa: تغییر یافته
