Facebook Messenger Bot (8.x-1.1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: User ID
ar: معرف المستخدم

en: Contact
ar: اتصل

en: Created
ar: الإنشاء

en: Custom
ar: مخصص

en: Changed
ar: تم التغير

en: Complete
ar: تام
