Facebook Messenger Bot (8.x-1.1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: User ID
el: Αναγνωριστικό χρήστη

en: Contact
el: Επικοινωνία

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Complete
el: Ολοκληρωμένη
