Facebook Messenger Bot (8.x-1.1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: User ID
et: Kasutaja ID

en: Contact
et: Kontakt

en: Created
et: Loodud

en: Custom
et: Kohandatud

en: Changed
et: Muudetud

en: Complete
et: Lõpetatud
