Facebook Messenger Bot (8.x-1.1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: User ID
he: מזהה משתמש

en: Contact
he: יצירת קשר

en: Created
he: נוצר

en: Custom
he: מותאם

en: Changed
he: השתנה

en: Complete
he: השלמה
