Facebook Messenger Bot (8.x-1.1) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: User ID
pl: ID użytkownika

en: Contact
pl: Kontakt

en: Created
pl: Utworzono

en: Custom
pl: Własne

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Complete
pl: Zakończone
