Facebook Messenger Bot (8.x-1.1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: User ID
th: รหัสผู้ใช้

en: Contact
th: ติดต่อ

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: Complete
th: เสร็จ
