Facebook Messenger Bot (8.x-1.1) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: User ID
uk: ID користувача

en: Contact
uk: Контакт

en: Created
uk: Створено

en: Custom
uk: Власний

en: Changed
uk: Змінено

en: Complete
uk: Завершене

en: The time that the entity was created.
uk: Час створення сутності.

en: The time that the entity was last edited.
uk: Час останнього редагування сутності.
