Facebook Messenger Bot (8.x-1.2) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: User ID
lt: Nario ID

en: Contact
lt: Kontaktai

en: Created
lt: Sukurta

en: Custom
lt: Savitas

en: Changed
lt: Pakeista

en: Complete
lt: Baigta(s)
