Facebook Messenger Bot (8.x-1.2) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: User ID
gl: ID de usuario/a

en: Contact
gl: Contacto

en: Created
gl: Creado

en: Custom
gl: Personalizado

en: Changed
gl: Cambiado

en: Complete
gl: Completa
