Facebook Messenger Bot (8.x-1.2) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: User ID
lv: Lietotāja ID

en: Contact
lv: Kontakti

en: Created
lv: Izveidots

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Changed
lv: Labots
