Facebook Messenger Bot (8.x-1.1) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: User ID
ru: ID Пользователя

en: Contact
ru: Контакт

en: Created
ru: Создано

en: Custom
ru: Собственная

en: Changed
ru: Изменение

en: Complete
ru: Завершён

en: The time that the entity was created.
ru: Время создания объекта.

en: The time that the entity was last edited.
ru: Время редактирования объекта.
