Facebook Messenger Bot (8.x-1.2) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: User ID
sk: ID používateľa

en: Contact
sk: Kontakt

en: Created
sk: Vytvorené

en: Custom
sk: Vlastná

en: Changed
sk: Zmenené

en: Complete
sk: Dokončiť
