Facebook social plugins (1.1.0) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: Tabs
cs: Záložky

en: large
cs: velké

en: About
cs: Popis

en: button
cs: tlačítko
