Facebook social plugins (1.1.0) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: Tabs
sv: Flikar

en: small
sv: liten

en: large
sv: stor

en: About
sv: Om

en: button
sv: knapp
