Facebook social plugins (1.1.0) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Layout
tr: Yerleşim

en: Width
tr: Genişlik

en: Height
tr: Yükseklik

en: standard
tr: standart

en: Tabs
tr: Sekmeler

en: small
tr: küçük

en: large
tr: geniş

en: About
tr: Hakkında

en: button
tr: düğme

en: like
tr: beğen
