Facebook social plugins (1.2.1) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Width
da: Bredde

en: Height
da: Højde

en: Tabs
da: Faner

en: small
da: lille

en: large
da: stor

en: About
da: Om

en: button
da: knap
