Facebook social plugins (1.2.1) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Layout
fr: Mise en page

en: Width
fr: Largeur

en: Height
fr: Hauteur

en: Action Type
fr: Type d'action

en: Tabs
fr: Onglets

en: small
fr: petit

en: large
fr: grand

en: About
fr: À propos

en: button
fr: bouton

en: like
fr: j'aime

en: Facebook like button
fr: Bouton Facebook like
