Facebook social plugins (1.1.0) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: standard
lt: standartinis

en: Tabs
lt: Kortelės

en: small
lt: mažas

en: large
lt: didelis

en: About
lt: Apie

en: button
lt: mygtukas
