Facebook social plugins (1.2.1) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Layout
ru: Макет

en: Width
ru: Ширина

en: Height
ru: Высота

en: standard
ru: стандартный

en: Action Type
ru: Тип действия

en: Tabs
ru: Вкладки

en: small
ru: маленький

en: large
ru: большой

en: About
ru: Информация

en: button
ru: кнопка

en: Facebook Like Button
ru: Кнопка "Нравится"
