Facebook social plugins (1.2.1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Width
ta: அகலம்

en: Height
ta: உயரம்

en: standard
ta: நிலையான

en: Tabs
ta: தாவல்கள்

en: About
ta: பற்றி

en: button
ta: பொத்தான்
