Facebook social plugins (1.2.1) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Layout
uk: Макет

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: standard
uk: стандартний

en: Action Type
uk: Тип дії

en: Tabs
uk: Вкладки

en: small
uk: малий

en: large
uk: великий

en: About
uk: Про модуль

en: button
uk: кнопка

en: Facebook Like Button
uk: Кнопка "Вподобати"

en: Facebook Page URL
uk: URL сторінки Facebook
