Field Based Login (8.x-2.0) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Settings
da: Indstillinger

en: User
da: Bruger

en: About
da: Om

en: Sorry, unrecognized username or password. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
da: Ukendt brugernavn eller adgangskode. <a href="@password">Har du glemt din adgangskode?</a>

en: Uses
da: Bruger
