Field Based Login (8.x-2.0) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Settings
gl: Axustes

en: User
gl: Usuario/a

en: About
gl: Información

en: Sorry, unrecognized username or password. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
gl: Desculpe, non se recoñece o nome de usuario/a ou o contrasinal. <a href="@password">Esqueceu o seu contrasinal?</a>

en: Uses
gl: Usos
