Field Based Login (8.x-2.0) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: User
lv: Lietotājs

en: About
lv: Par

en: Sorry, unrecognized username or password. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
lv: Lietotājvārds un parole nav atpazīti. <a href="@password">Vai tu esi aizmirsis savu paroli?</a>

en: Uses
lv: Lieto
