Field Based Login (8.x-2.0) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Settings
pt: Configurações

en: User
pt: Usuário

en: About
pt: Sobre

en: Sorry, unrecognized username or password. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
pt: Desculpe, nome de usuário ou senha não reconhecidos.   <a href="@password">Você esqueceu sua senha?</a>

en: Uses
pt: Usos
