Field Based Login (8.x-2.0) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Settings
ru: Настройки

en: User
ru: Пользователь

en: About
ru: Информация

en: Sorry, unrecognized username or password. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
ru: Извините, это имя пользователя или пароль неверны. <a href="@password">Забыли пароль?</a>

en: Unique field
ru: Уникальное поле

en: Uses
ru: Использование
