Field Based Login (8.x-2.1) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: User
ar: المستخدم

en: Display name
ar: اسم العرض

en: About
ar: حول

en: Sorry, unrecognized username or password. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
ar: عذرا، لم يتم التعرف على اسم المستخدم أو كلمة المرور. <a href="@password">هل نسيت كلمة مرورك؟</a>

en: - Select -
ar: - اختر -

en: Uses
ar: الاستخدامات

en: Account name
ar: اسم الحساب
