Field Based Login (8.x-2.1) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: User
de: Benutzer

en: Display name
de: Anzeigenname

en: About
de: Über

en: Sorry, unrecognized username or password. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
de: Der Benutzername oder das Passwort wurden nicht akzeptiert. <a href="@password">Haben Sie Ihr Passwort vergessen?</a>

en: - Select -
de: - Auswählen -

en: Uses
de: Verwendungszwecke

en: Account name
de: Kontoname
