Field Based Login (8.x-2.1) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: User
es: Usuario

en: Display name
es: Mostrar nombre

en: About
es: Acerca de

en: Sorry, unrecognized username or password. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
es: Lo sentimos. No reconocemos el nombre de usuario o la contraseña. <a href="@password">¿Olvidó su contraseña?</a>

en: - Select -
es: - Seleccionar -

en: Uses
es: Usos

en: Account name
es: Nombre de la cuenta
