Field Based Login (8.x-2.1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: User
he: משתמש

en: Display name
he: שם תצוגה

en: About
he: אודות

en: Sorry, unrecognized username or password. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
he: צר לי, אך שם המשתמש והסיסמא אינם מוכרים. <a href="@password">האם שכחת את סיסמתך?</a>

en: - Select -
he: - בחירה -

en: Uses
he: שימושים
