Field Based Login (8.x-2.1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: User
hr: Korisnik

en: About
hr: Opis

en: Sorry, unrecognized username or password. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
hr: Žao nam je, nismo prepoznali korisničko ime ili lozinku. <a href="@password">Zaboravili ste lozinku?</a>

en: - Select -
hr: - Odaberi -

en: Uses
hr: Uporaba
