Field Based Login (8.x-2.1) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: User
pt: Utilizador

en: Display name
pt: Nome da vista

en: About
pt: Sobre

en: Sorry, unrecognized username or password. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
pt: Desculpe, nome de utilizador ou senha não reconhecidos. <a href="@password">Esqueceu-se da sua senha?</a>

en: - Select -
pt: - Selecionar -

en: Uses
pt: Usos

en: Account name
pt: Nome de conta
