Field Based Login (8.x-2.1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: User
sk: Používateľ

en: Display name
sk: Zobrazované meno

en: About
sk: Informácie o

en: Sorry, unrecognized username or password. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
sk: Prepáčte, nesprávne meno alebo heslo. <a href="@password">Zabudli ste heslo?</a>

en: - Select -
sk: - Zvoľte -

en: Uses
sk: Používa
