Field Based Login (8.x-2.1) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: User
uk: Користувач

en: Display name
uk: Назва

en: About
uk: Про модуль

en: Sorry, unrecognized username or password. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
uk: Вибачте, ім'я користувача або пароль невірні. <a href="@password">Забули пароль?</a>

en: - Select -
uk: - Виберіть -

en: Unique field
uk: Унікальне поле

en: Uses
uk: Використання

en: Account name
uk: Назва облікового запису:

en: Selected field is not mandatory.
uk: Обране поле не є обов'язковим.
