Field Based Login (8.x-2.1) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: User
vi: Người dùng

en: About
vi: Giới thiệu

en: Sorry, unrecognized username or password. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
vi: Rất tiếc, hệ thống không tìm thấy tên đăng nhập hoặc mật khẩu vừa được nhập. <a href="@password">Quên mật khẩu?</a>

en: - Select -
vi: - Chọn -

en: Uses
vi: Sử dụng
