Field Based Login (8.x-2.2) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: User
az: İstifadəçi

en: Display name
az: Göstərilən ad

en: About
az: Haqqında

en: - Select -
az: - Seçin -

en: Uses
az: İstifadə edir
