Field Based Login (8.x-2.2) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: User
cs: Uživatel

en: Display name
cs: Název zobrazení

en: About
cs: Popis

en: Sorry, unrecognized username or password. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
cs: Je nám líto, ale zadané uživatelské jméno a heslo není platné. <a href="@password">Zapomněli jste heslo?</a>.

en: - Select -
cs: - Vyberte -

en: Uses
cs: Použití

en: Account name
cs: Název účtu
