Field Based Login (8.x-2.2) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Display name
eu: Bistaratu izena

en: About
eu: (r)i buruz

en: Sorry, unrecognized username or password. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
eu: Barkatu. Erabiltzaile izenak edo pasahitzak ez du zuzena ematen. <a href="@password">Pasahitza ahaztu al duzu?</a>

en: - Select -
eu: - Aukeratu -

en: Uses
eu: Erabilerak
