Field Based Login (8.x-2.2) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: Display name
hi: प्रदर्शित होने वाला नाम

en: About
hi: के बारे में

en: Sorry, unrecognized username or password. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
hi: माफ करे!  यह सदस्य नाम या कूटशब्द पहचाना नही जा रहा है. <a href="@password">क्या आप अपना कूटशब्द भूल गए हैं?</a>

en: - Select -
hi: - चुनें -

en: Uses
hi: उपयोग
