Field Based Login (8.x-2.2) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: User
id: Pengguna

en: Display name
id: Nama tampilan

en: About
id: Tentang

en: Sorry, unrecognized username or password. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
id: Mohon maaf, nama anggota atau sandi tidak dikenal. <a href="@password">Apakah anda lupa sandi anda?</a>

en: - Select -
id: - Pilih -

en: Uses
id: Penggunaan
