Field Based Login (8.x-2.2) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: User
ja: ユーザー

en: Display name
ja: 表示名

en: About
ja: アバウト

en: Sorry, unrecognized username or password. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
ja: ユーザー名またはパスワードが承認されませんでした。<br /><a href="@password">パスワードをお忘れですか？ 再発行を希望する場合はここをクリックしてください。</a>

en: - Select -
ja: - 選択 -

en: Uses
ja: 機能
