Field Based Login (8.x-2.2) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: User
pl: Użytkownik

en: Display name
pl: Wyświetlana nazwa

en: About
pl: O stronie

en: Sorry, unrecognized username or password. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
pl: Niepoprawna nazwa użytkownika lub hasło. W przypadku zapomnienia hasła <a href="@password">należy poprosić o nowe</a>.

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: Uses
pl: Używa

en: Account name
pl: Nazwa konta
