Field Based Login (8.x-2.2) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: User
sv: Användare

en: Display name
sv: Visningsnamn

en: About
sv: Om

en: Sorry, unrecognized username or password. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
sv: Tyvärr, okänt användarnamn eller lösenord. <a href="@password">Har du glömt ditt lösenord?</a>

en: - Select -
sv: - Välj -

en: Uses
sv: Använder

en: Account name
sv: Namn på konto
