Field Based Login (8.x-2.3) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: User
be: Карыстальнік

en: About
be: Аб

en: Sorry, unrecognized username or password. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
be: Няправільны пароль або імя карыстальніка.  <a href="@password">Аднавіць пароль?</a>

en: - Select -
be: - Выбраць -

en: Uses
be: Выкарыстанне
