Field Based Login (8.x-2.3) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: User
ca: Usuari

en: Display name
ca: Nom de la presentació

en: About
ca: Detalls

en: Sorry, unrecognized username or password. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
ca: Ho sentim, el nom d'usuari o la contrasenya no són correctes. <a href="@password">Heu oblidat la contrasenya?</a>

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: Uses
ca: Usos
