Field Based Login (8.x-2.3) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: User
el: Χρήστης

en: Display name
el: Εμφάνιση ονόματος

en: About
el: Περί

en: Sorry, unrecognized username or password. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
el: Δυστυχώς, το όνομα λογαριασμού ή το συνθηματικό εισόδου δεν αναγνωρίζεται. <a href="@password">Ξεχάσατε το συνθηματικό εισόδου σας;</a>

en: - Select -
el: - Επιλέξτε -

en: Uses
el: Χρήσεις
