Field Based Login (8.x-2.3) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: User
fr: Utilisateur

en: Display name
fr: Nom de l'affichage

en: About
fr: À propos

en: Sorry, unrecognized username or password. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
fr: Désolé, nom d'utilisateur ou mot de passe non reconnu. <a href="@password">Avez-vous oublié votre mot de passe ?</a>

en: - Select -
fr: - Sélectionner -

en: Uses
fr: Utilisations

en: Account name
fr: Nom du compte
